Օգոստոսի 22-ին վթարային աշխատանքներով պայմանավորված կդադարեցվի հետևյալ հասցեների ջրամատակարարումը
Արաբկիր վարչական շրջանի՝ Այգեձոր, Գուլակյան, Երզնկյան, Պռոշյան, Օրբելի փողոցների և նրբանցքների, Մարշալ Բաղրամյան 1-ին, 2-րդ, 3-րդ նրբ, Մարշալ Բաղրամյան 21, 23, 25, 59-89, Գյուլբեկյան 19/1շենքի և 5-20 տների Կոմիտասի պող 1-15/4, համարների, Ավետ Ավետիսյան 11-20 տների
Կենտրոն վարչական շրջանի`Ֆրիկ, Իսրայելյան, Արամի, Սիմեոն Երևանցու, Ձորագյուղ, Ռուսթավելի, Ձորափ, փողոցների, Կոնդ թաղամասի, Պարոնյան 14-50/3,Լեոյի 12, Մ.Սարյան 2, 14, 20/1, 24, 24/1, 24/2, 26 համարների ջրամատակարարումը:
Վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ օգոստոսի 22-ին ժամը 10:00-15:00-ն կդադարեցվի Սարի Թաղ 3-25 փողոցների ջրամատակարարումը:
Վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. օգոստոսի 22-ին ժամը 10:00-14:00-ն կդադարեցվի ք.Ճամբարակ Գ.Նժդեհ փողոցի ջրամատակարարումը:
Վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. օգոստոսի 22-ին ժամը 11:00-19:00-ն կդադարեցվի Մեղրի քաղաքի ջրամատակարարումը:
Վթարի վերացման աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. օգոստոսի 22-ին ժամը 14:00-ից մինչև ժամը 19:00-ն կդադարեցվի Վայոց Ձորի մարզի Ջերմուկ քաղաքի ջրամատակարարումը:
Շինարարի կողմից իրականացվող աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. օգոստոսի 22-ին ժամը 09:30-18:00-ն կդադարեցվի Արմավիրի մարզի Արմավիր քաղաքի՝ Շիրազի, Դարմոյան և Մաշտոցի փողոցների, Ազատամարտիկների 2-րդ նրբանցքի, Ավետիսյան փողոցի և նրբանցքների, Աբովյան 4-րդ, 5-րդ նրբանցքների ջրամատակարարումը: