Փետրվարի 23-ին կդադարեցվի բազմաթիվ հասցեների էլեկտրամատակարարումը          Փետրվարի տաքացումը դեռ գարուն չէ, խուսափել գյուղատնտեսական աշխատանքներից՝ ծառերի էտումից և բողբոջման խթանումից       Վանաձորում բшխվել են «Skoda» և «Opel» մակնիշի ավտոմեքենաները, կա վիրшվոր
Փետրվարի 23-ին կդադարեցվի բազմաթիվ հասցեների էլեկտրամատակարարումը
Փետրվարի 23-ին կդադարեցվի բազմաթիվ հասցեների էլեկտրամատակարարումը«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ փետրվարի 23-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
Երևանի Կենտրոն վարչական շրջան՝
11:00–17:00 Թումանյան փողոց 2, 2ա շենքեր, Իսահակյան փողոց 16Ա, 34, 36, 38, 38ա, 38բ, 41 շենքեր, Մաշտոցի պողոտա 39, 41, 43, 45 շենքեր, Թամանյան փողոց 6, 8 շենքեր, Սարմենի փողոց 13 շենք, Բուզանդի փողոց 1 շենք, Ֆիրդուսի փողոց 52–80 առանձնատներ, Չայկովսկու փողոց 15, 30, 34 առանձնատներ, Պարոնյան փողոց 15/5 շենք, Պարոնյան փողոց 15/7՝ «Ռիդ» ՍՊԸ, Փարաջանովի փողոց 8 հողամաս՝ «Կոմերտոն» ՓԲԸ, Ձորափի փողոց 1 հասցե՝ «Ուրարտու» ռեստորան, Պարոնյան փողոց 16/3՝ ԱՁ «Արմեն Արզումանյան», Պարոնյան փողոց 15/3՝ «ԷվոկաԲանկ» ընկերություն,
Երևանի Արաբկիր վարչական շրջան՝
11:00-17:00 Դրոյի փողոց 15 շենք և 22/9 առանձնատուն, Պարույր Սևակի փողոց 51/2 շենք, Էմինի փողոց 40-52, շենքեր, Թավրիզյան փողոց 1-45 շենքեր, Համո Սահյան փողոց 1-24 շենքեր և Սևքարեցի Սաքոյի փողոց 1-22 շենքեր,
Երևանի Աջափնյակ վարչական շրջան՝
10:00-16:00 թիվ 44 և 47 մանկապարտեզներ ՀՈԱԿ, Բաշինջաղյան փողոց 179, 181, 183, 185 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նազարբեկյան փողոց 14, 15 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
Երևանի Դավթաշեն վարչական շրջան՝
10:00-16:00 Դավթաշեն թաղամաս 7, 8, 9 փողոցներ մասնակի, Դավթաշեն 4 թաղամաս 7, 8, 9, 10, 11 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,