ՀՀ քաղաքացին ազատորեն ընտրություն կատարելու հնարավորություն ունի, նրա ընտրությունը մեզ համար օրենք է          Պատրաստ եմ առանց որևէ պաշտոնի հավակնելու քվեարկել քաղաքապետի ընդդիմադիր թեկնածու Վարդան Ղուկասյանի օգտին       Տարադրամի շուկայում ինչ փոխարժեքներ են սահմանվել մարտի 31-ի համար
Ադրբեջանական սոցցանցերը գրում են երկու զինծառայողի մահվան մասին
Ադրբեջանական ընդդիմադիր «Մեյդան» լրատվակայքի համակարգող Հեբիբ Աբդուլլաևն այսօր գրել է ադրբեջանական բանակի ևս երկու կորստի մասին, որոնց վերաբերյալ երկրի պաշտպանության նախարարությունը տեղեկություն չի հրապարակել, փոխանցում է Razm.info-ն։
Ըստ ադրբեջանցի ընդդիմադրի՝ մարտի 29-ին Ադրբեջանի կողմից ժամանակավորապես օկուպացված Կուբաթլուի շրջանում Պետական սահմանապահ ծառայության զորամասերից մեկում սպանվել է Ալի (Əli) անունով զինծառայող։ Նշվում է, որ «հայերի հարձակման հետևանքով սպանված» զինծառայողի հուղարկավորությունը կատարվել է այսօր։
Մեկ այլ չհաստատված տեղեկությամբ՝ Հադրութի ուղղությամբ անհայտ հանգամանքերում մահացել է 1993 թ․ ծնված ենթասպա Ալիև Հեյդար Ռյովշան օղլուն:
Սոցիալական ցանցերի ադրբեջանական տիրույթում տարածված տեղեկությունների համաձայն՝ Նախիջևանի համազորային բանակի հետախույզը, ով նաև մասնակցել էր Արցախյան վերջին պատերազմին, այսօր խեղդվել է Մարտունու բրիգադներից մեկի մոտակայքում գտնվող գետում։