Հոկտեմբերի 14-ին վթարային աշխատանքներով պայմանավորված կդադարեցվի հետևյալ հասցեների ջրամատակարարումը
Վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. հոկտեմբերի 14-ին ժամը 10:00-14:00-ն կդադարեցվի Արարատ քաղաքի ջրամատակարարումը:
Վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. հոկտեմբերի 14-ին ժամը 10:30-16:00-ն կդադարեցվի Եղեգնաձոր քաղաքի Սպանդարյան, Բաղդասարյան, Վայք, Ավ.Իսահակյան, Մյասնիկյան, Պ.Սեվակի 2-8, Մոմիկի 2, 4, 6 շենքերի ջրամատակարարումը:
Վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. հոկտեմբերի 14-ին ժամը 10:30-15:00-ն կդադարեցվի գ.Փարաքար Վ.Սարգսյան փողոցի ջրամատակարարումը:
Վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. հոկտեմբերի 14-ին ժամը 09:00-19:00-ն կդադարեցվի Արմավիր քաղաքի Չարենցի, Սայաթ-Նովայի, Հանրապետության, Ջիվանու, Շահումյան, Մյասնիկյան փողոցների ջրամատակարարումը:
Վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ հոկտեմբերի 13-ին ժամը 18:00-ից մինչ հոկտեմբերի 14-ը ժամը 16:00-ն կդադարեցվի Նոր Նորք վարչական տարածքի 8-րդ զանգվածի ջրամատակարարումը: