Երևանում՝ ավտոտեխսպասարկման կետում ավտոմեքենա է այրվել          Խորհուրդ կտայի և՛ Նիկոլ Փաշինյանին, և՛ ՔՊ բոլոր մյուս անդամներին նորից վերադառնալ 2018 թվականի իրենց ելույթներին       Արցախի ժողովուրդը ունի սեփական հայրենիքում արժանապատիվ, անվտանգ հավաքական կերպով ապրելու իրավունք և երբևէ չի պատրաստվում հրաժարվել դրանից
Մարտի 27-ին վթարային աշխատանքներով պայմանավորված կդադարեցվի հետևյալ հասցեների ջրամատակարարումը
Մարտի 27-ին վթարային աշխատանքներով պայմանավորված կդադարեցվի հետևյալ հասցեների ջրամատակարարումը«Վեոլիա Ջուր» ընկերությունը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ մարտի 27-ին 10:00-18:00-ն կդադարեցվի Ե.Քոչար 1-8/8, 19-20, 22-24/4, 26, 28-35/1 շենքերի,  Ս.Վրացյան 71, 71/1 շենքերի,  Քաջազնունի 10 շենքի, Արհեստավորներ փողոցի,  Տիգրան Մեծ Պող.  23, 25, 27, 29, 31, 31/1 կենտ շենքերի  ջրամատակարարումը:
«Վեոլիա Ջուր»  ընկերությունը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ մարտի 27-ին 10:00-20:00-ն կդադարեցվի  Գոգոլ, Ռուբինյանց, Պ.Սեվակ, Ծարավ Աղբյուր, Դրո, Դավիթ Անհաղթ, Շովրոյան, Ռայնիս, Յաղուբյան, Յ.Լեփսիուս փողոցների, Յ.Լեփսիուսի 1 փողոց,  Ուսուբ Բեկ Թեմուրյան /յ.Լեփսիուս 2 փ., Յ.Լեփսիուս 6 փ., Նորաշխարհյանմ Մ.Էմինեսկու փողոցների,  Մ.Էմինեսկու 1 և 2 փողոցների, Բուսաբանական, Կ.Ուլնեցի փողոցների,  Կ.Ուլնեցի  1-3 նրբանցքների,  Կ.Ուլնեցի  2 և 3 փակուղիների,  Մ.Ավետիսյան փողոցի,  Մ.Ավետիսյան 1-4 փողոցների, Էզրաս Հասրաթյան փողոցի,  Զ.Սարկավագ նրբանցքի,  Զ.Սարկավագ  72-72/5 զույգ շենքերի, Մյասնիկյանի Պող.  16-59 շենքերի, 1-8-71 տների ջրամատակարարումը:
«Վեոլիա Ջուր» ընկերությունը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ մարտի 27-ին 10:00-18:00-ն կդադարեցվի Սեվան, Սմ. Զորավար փողոցների, Սեվան 1 և 2 նրբանցքների, Արշակունյաց Պող. 39/9 շենքի  ջրամատակարարումը:
«Վեոլիա Ջուր» ընկերությունը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ մարտի 26-ին ժամը 18:00-ից մինչև մարտի 27-ը 08:00-ն կդադարեցվի Մամիկոնյանց, Արղության, Վրացական փողոցների, Վրացական 2 Նրբ., Գրիբոյեդով  15, 26 շենքերի ջրամատակարարումը:
«Վեոլիա Ջուր» ընկերությունը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ պլանային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. մարտի 26-ին ժամը 10.00-ից մինչև մարտի 27-ը ժամը 10.00-ն կդադարեցվի Շենգավիթ վարչական շրջանի`Արշակունյաց 39-71կենտ 42-218զույգ համարների,Գ. Նժդեհի, Ֆրունզեի, Զ.Եսայան,Մայիսի 9-ի, Մխչյան,Սմբատ Զորավարի, Եղբայրության, Մանթաշյան, Մանանդյան, Նիզամու, Բայդուկով, Եղ.Թադեվոսյան, Վերին Շենգավիթի 1-ին, 2-րդ, 10-րդ փողոցների ու նրբանցքների, Սևանի փողոցի և նրբանցքի,  Գորգագործների,  Չեխովի փող.1-30 համարների  ջրամատակարարումը:
Շենգավիթ վարչական շրջանի մյուս հատվածներում կդադարեցվի 3-ից բարձր հարկերի ջրամատակարարումը: