Խոշոր ավտովթար Շենգավիթում, բախվել են «Toyota RAV4»-ն ու «Jeep Compass»-ը, կան վիրավnրներ          Վրաստանը խորհրդանշական գին է սահմանելԱդրբեջանից Հայաստան նավթամթերքի տեղափոխման համար       Վիճաբանություն և դանակահարություն Շիրակի մարզում՝ ավտոմեքենան արագ վարելու և կայանելու շուրջ
Տեսանյութ.Եկել, չեք եկել, միսս ծամում եք էլի, ես դավաճան չեմ... Անդրեն՝ իր պաստառը պոկելու մասին
Starnews.am-ը գրում է.
Starnews-ն արդեն տեղեկացրել է, որ Ստեփանակերտում քաղաքացին պատռել է Անդրեի համերգային պաստառն՝ ասելով. «Երբ որ երեխուս կտան, էն ժամանակ էլ թող գան, կանցեռտ տան»:
Անդրեն ներկայումս Արցախում է: Օգոստոսի 8-ին Ստեփանակերտի Վերածննդի Հրապարակում նա ելույթ է ունենալու «Ցավըդ տանիմ Արցախ…» խորագրով։
Անդրեն պատռած պաստառից հետո ինստագրամյան էջում ուղիղ հեռարձակմամբ է հանդես եկել՝ նշելով, որ տվյալ համերգը սգալու համար է, ռիթմիկ երգեր չեն հնչելու, նույնիսկ սիրո մասին կատարումներով հանդես չի գալու:
Անդրեն ասել է հետևյալը. «Եկել, չեք եկել, միսս ծամում եք էլի, սկզբում՝ դեռ 2018-ին, խաչ էիք քաշում պաստառներիս վրա, բայց դա էլ ինձ չի խանգարել երգել լեփ-լեցուն դահլիճներում»:
Անդրեն նշել է, որ ինքը շատ լավ գիտի, թե ինչ է նշանակում պատերազմ, նա անցել է դրա միջով, միայն իրենց շքամուտքից 11 հոգի զոհվել են: Ըստ երգչի՝ ինքը ժողովրդի թշնամին չէ, իսկ դավաճաններ այլ տեղ պետք է փնտրել ու պատռել պաստառները:
Ի դեպ, հենց Ստեփանակերտի Վերածննդի Հրապարակում տեղադրվել են 44-օրյա պատերազմի հերոսների նկարներով պաստառներ։