Տեսանյութ.Ձեզ թվումա, թե դուք տրիբունալի մասնակից եք, ով եք արա դուք, Ինչի՞ մասին եք խոսում, էս ինչ սպառնալիքներ եք ուղղում ՀՀ գործող օրինական իշխանությանը
«Ձեզ թվումա, թե դուք տրիբունալի մասնակից եք, ով եք արա դուք, ձեր դտավճիռը տվել է ժողովուրդը ընտրությունների արդյունքում»,-ասաց նա և նշեց, որ մինչ այս լսումներին ելույթ ունեցողները ոչ թե Լաչինի միջանցքից էին խոսում, այլ ժողվրդի ընտրության սխալ լինելուց:
«Ղարաբաղյան հարցի շահարկումը Հայաստանում իշխանության գալու հնաարվորություն չի տալու ձեզ: Հայաստանի և Թուրքիայի հարաբերությունների կարգավորումը բխում է Հայաստանի պետական շահեևրից: Ձախողված քաղաքականության ներկայացուցիչները հնարավորություն չեն ունենալու վերադարձնե մեր երկիրը այն ռելսերին, որից դուրս ենք եկել«,-ասաց նա և նշեց, որ այն գործողությունները որոնք փորձում են իրականացնել, դա բերելու է նոր պատերազմի:
Մանրամասները տեսանյութում: