«Մայր Հայաստան» դաշինքը պատրաստ է իր ձայնը տալ առավելագույն քվեներ ստացած ընդդիմադիր ուժին          Պատրաստ եմ առանց որևէ պաշտոնի հավակնելու քվեարկել քաղաքապետի ընդդիմադիր թեկնածու Վարդան Ղուկասյանի օգտին       Մարտի 31-ին կդադարեցվի հետևյալ հասցեների գազամատակարարումը
Ադրբեջանը սպառնացել է կործանել հայկական ռազմական ինքնաթիռներն ու ուղղաթիռները
Ադրբեջանը սպառնացել է կործանել հայկական ռազմական ինքնաթիռներն ու ուղղաթիռներըԱդրբեջանի ղեկավարությունը հերթական սպառնալից հաղորդագրությունն է ուղարկել: Մասնավորապես, նրանք սպառնացել են կործանել հայկական ռազմական ինքնաթիռներն ու ուղղաթիռները: Այդ մասին հայտարարություն է տարածել Ադրբեջանի պաշտպանության նախարարության հայտարարությունում: Հայտարարությունում նրանք նշում են, թե Հայաստանի ռազմաքաղաքական ղեկավարությունը «հերթական սադրիչ գործողություններն է ձեռնարկել» և դա համարում են Լեռնային Ղարաբաղում ռազմական ավիացիայի ներգրավմամբ ուսումնական թռիչքներ իրականացնելու վերաբերյալ տեղեկությունը:
«Պաշտպանության նախարարությունը հայտարարում է, որ հակառակորդի ցանկացած օդային փոխադրամիջոց, որը կփորձի մոտենալ ադրբեջանական բանակի ստորաբաժանումների առաջատար դիրքերին, անմիջապես կչեզոքացվի: Հնարավոր կորուստների համար ամբողջ պատասխանատվությունը կկրի Հայաստանի ռազմաքաղաքական ղեկավարությունը»,- նշված է այդ հայտարարությունում: