Օգոստոսի 19-ին վթարային աշխատանքներով պայմանավորված կդադարեցվի բազմաթիվ հասցեների ջրամատակարարումը
Վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ օգոստոսի 19-ին ժամը 11:00-17:00-ն կդադարեցվի Սարի Թաղ 1, 2 փող., Խորենացու փողոցի և 160-235 տների, Որմնադիրների փող. և 1, 2 նրբ. ջրամատակարարումը:
Վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ օգոստոսի 19-ին ժամը 11:30-16:00-ն կդադարեցվի Ավան 3, 8, 10, 12 փողոցների ջրամատակարարումը:
Վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. օգոստոսի 19-ին ժամը 11:10-17:00-ն կդադարեցվի Մեծամոր քաղաքի 2 Թաղ. 1-4 շենքերի, 4 Թաղ. ջրամատակարարումը:
Վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. օգոստոսի 19-ին ժամը 10:30-13:00-ն կդադարեցվի Վայք քաղաքի Ջերմուկի Խճ. 1 նրբ. 7-14 տների ջրամատակարարումը:
Վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. օգոստոսի 19-ին ժամը 10:30-20:00-ն կդադարեցվի Մարտունի քաղաքի Երեվանյան փող., 1, 2 նրբ. և 1, 11 փակ., Մյասնիկյան փողոցի ջրամատակարարումը:
Վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. օգոստոսի 19-ին ժամը 10:40-15:00-ն կդադարեցվի Չարենցվան քաղաքի 3, 5 Թաղամասերի, 6 Թաղ 30-33 շենքերի, Այգեստան Թ. 1, 2, 3 փող., Այգեստան Թ. 1 փ. 2, 3, 4 փակ. ջրամատակարարումը:
Վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. օգոստոսի 19-ին ժամը 10:40-14:00-ն կդադարեցվի Արարատ քաղաքի ջրամատակարարումը: