Օգոստոսի 21-ին վթարային աշխատանքներով պայմանավորված կդադարեցվի հետևյալ հասցեների ջրամատակարարումը
Վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ օգոստոսի 21-ին ժամը 11:30-16:00-ն կդադարեցվի Աբովյանի 22, Սայաթ Նովա 8 շենքերի ջրամատակարարումը:
Վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ օգոստոսի 21-ին ժամը 10:00-16:00-ն կդադարեցվի Իսակովի 14/2-95 շենքերի ջրամատակարարումը:
Վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. օգոստոսի 21-ին ժամը 11:30-18:00-ն կդադարեցվի Դիտակ գյուղի ջրամատակարարումը:
Վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. օգոստոսի 21-ին ժամը 12:00-18:00-ն կդադարեցվի Մեծամոր քաղաքի 1 Թաղ. 16-40 շենքեր ջրամատակարարումը:
Վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. օգոստոսի 21-ին ժամը 10:30-16:00-ն կդադարեցվի Գորիս քաղաքի Գորիս Գյուղ, Սաթյան 1, 2 ն րբ. ջրամատակարարումը:
Վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. օգոստոսի 21-ին ժամը 10:00-18:00-ն կդադարեցվի Սևան քաղաքի Գրիբայեդովի 4-12, Սայաթ-Նովա 25, 27 շենքերի ջրամատակարարումը:
Վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. օգոստոսի 21-ին ժամը 09:30-15:00-ն կդադարեցվի Գորիս քաղաքի Արցախյան Խճ., Ավանգարդ փող. և 1, 2, 4, 5 Թաղ., Ավանգարդի Քոթեջներ, Երեվանյան Խճ. ջրամատակարարումը: