Սեպտեմբերի 23-ին վթարային աշխատանքներով պայմանավորված կդադարեցվի հետևյալ հասցեների ջրամատակարարումը
Վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ սեպտեմբերի 23-ին ժամը 10:30-16:00-ն կդադարեցվի Մամիկոնյանց 27-29Ա, 31-33, 35, 37-37/2, 39-79 շենքերի, Վրացական 5-7, 9 կենտ համարի շենքերի, Վրացական 4 Նրբ., Կոմիտաս ՇԵՆՔ 40, 42,44 զույգ համարի շենքերի, Ա.Խաչատրյան 29-33/5 շենքերի ջամատակարարումը:
Վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. սեպտեմբերի 23-ին ժամը 11:00-16:00-ն կդադարեցվի ք.Չարենցավան 3, 5, 6 թաղամասերի ջրամատակարարումը:
Վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. սեպտեմբերի 23-ին ժամը 11:15-17:00-ն կդադարեցվի ք.Աբովյան 2 Մ/շ, Սևանի, Հանրապետության, Օգոստոս 23-ի փողոցների, Օգոստոսի 23 փ. 1 Նրբ., Վոլկովի 1, 2 նրբանցքների ջրամատակարարումը:
Վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. սեպտեմբերի 23-ին ժամը 11:00-16:00-ն կդադարեցվի ք.Սևան Նաիրյան ՇԵՆՔ 139-189 Սյունյաց Կ.Դեմիրճյան փողոցի ջրամատակարարումը:
Վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. սեպտեմբերի 23-ին ժամը 10:00-22:00-ն կդադարեցվի ք.Դիլիջան Օրջոնիկիձե, Կամարին, Հակոբջանյան, Մյասնիկյան, Գայի, Հովսեփյան Առաջին, Աթարբեկյան, Մանթաշյան, Մ.Գորկու, Զ.Անդրանիկ, Արցախ, Կամո փողոցների Կալինինի 1 նրբանցքի ջրամատակարարումը:
Վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. սեպտեմբերի 23-ին ժամը 10:00-ից մինչև սեպտեմբերի 24-ը 10:00-ն կդադարեցվի Արևաբույր, Ջրահովիտ, Մարմարաշեն գյուղերի, գ.Նոր Կյուրին 1, 2, 3 փողոցների ջրամատակարարումը: